O nas

korona logo pngCHROBRY Centrum Kredytowe zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym. Z pośród wielu rozwiązań finansowych wybieramy dla klienta najkorzystniejsze oferty, a za główny cel stawiamy sobie zadowolenie klienta. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu świadczonych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży kredytów i pożyczek.

Jeśli nie masz czasu na formalności związane z wnioskiem kredytowym, pomożemy Ci załatwić je.
Weryfikacja zdolności kredytowej i kompletowanie dokumentów do wniosku może odbyć się e-mailowo lub nawet możemy przyjechać do klienta. Wszelkich informacji udzielimy Ci przez telefon/e-mail.
Do naszej placówki przyjdziesz tylko aby podpisać umowę kredytową.

CHROBRY Centrum Kredytowe to firma działająca na rynku od 2004 roku pod adresem: Nowy Sącz ul. Lwowska 74 a, znajdujemy się pomiędzy galerią “Trzy Korony” a sklepem “Społem”. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi na rynku bankami i instytucjami finansowymi możemy każdemu klientowi przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę.

Wybór kredytu nie musi być przypadkowy , ale oparty na rozmowie z doradcą: kom. 664 421 719 który zrozumie Twoje potrzeby i dobierze kredyt na korzystnych ratach i dobrym oprocentowaniu.

W późniejszej obsłudze posprzedażowej, w celu zapewnienia komfortu obsługi, w przypadku różnych zapytań klienta pod naszą komórką 664 421 719, pomagamy w każdym przypadku: łączymy go z bankami, firmami.

Dzięki naszej pomocy , uzyskasz kredyt jak najbardziej odpowiedni dla Ciebie !

Naszymi klientami są zarówno Ci, którym odmówiły już wszystkie banki, jak również Ci którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta.
Dzięki nam nie muszą już Państwo sprawdzać oferty w każdym banku, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję ! Przygotujemy do Państwa najlepszą ofertę na rynku, dzięki czemu oszczędzą Państwo pieniądze i czas . Jesteśmy dyspozycyjni i dostosujemy się do Państwa terminarza.

Zapraszamy do naszego biura.

CHROBRY Kredyty Pożyczki
telefon: 664 421 719
ul. Lwowska 74a 33-300 Nowy Sącz
Biuro znajduje się tylko pół minuty od Galerii “Trzy Korony” a sklepu “Społem”

Nie pomyl się i
szukaj zawsze
CHROBREGO

Szukaj Zawsze CHROBREGO
Biura Bez Opłat z 15-letnim doświadczeniem i Nagrodami dla Klientów.

Call Now ButtonZadzwoń