Pożyczki na dowód Nowy Sącz

Pożyczki na dowód Nowy Sącz

CHROBRY Centrum KREDYTOWE specjalizujące się w oferowaniu klientom takich produktów finansowych jak pożyczki krótkoterminowe (od 1 m-ca do 60 m-cy) nie wymagają żadnych zaświadczeń o zarobkach. Tak zwana pożyczka bez zaświadczeń udzielana jest wyłącznie na podstawie dowodu osobistego pożyczkobiorcy oraz jego oświadczenia o dochodach, wydatkach czy zobowiązaniach finansowych. Główna różnica polega na tym, że przedstawienie formalnego zaświadczenia o zarobkach nie jest wymagane.

Czym jest zaświadczenie o zarobkach?

Zaświadczenie o zarobkach jest dokumentem poświadczającym źródło dochodu, staż pracy, częstotliwość wypłat wynagrodzenia czy chociażby wysokość pensji, przedstawianym w celach stricte informacyjnych. Korzystają z niego przede wszystkim banki, ale także instytucje pozabankowe – oczywiście w przypadku udzielania innych produktów finansowych niż tak zwana pożyczka na dowód bez zaświadczeń. Jest to niezwykle atrakcyjna forma dla osób, które z aktualnymi dochodami nie miałyby możliwości na pozytywne rozpatrzenie wniosku kredytowego czy pożyczkowego w banku.

Do kogo skierowana jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń?

Z pożyczki bez zaświadczeń zazwyczaj korzystają osoby, których zatrudnienie oparte jest na umowach cywilnoprawnych (przypomnijmy, że wobec tych umów nie ma zastosowania Kodeks pracy) – umowie zlecenie lub umowie o dzieło. Instytucje pozbankowe orientują się w ten sposób również na osoby, które posiadają dochody z innych źródeł niż praca – mogą to być na przykład renty, emerytury czy alimenty. Z pożyczki bez zaświadczeń mogą skorzystać również osoby pracujące w szarej strefie czy bezrobotni.

Zapraszamy:
CHROBRY Centrum KREDYTOWE
KREDYTY – POŻYCZKI – CHWILÓWKI
kom. 664 421 719 tel. 18 441 33 05
33-300 Nowy Sącz ul. Lwowska 74A

Zadzwoń