Doradca Kredytowy Nowy Sącz

Doradca Kredytowy Nowy Sącz

Doradca kredytowy CHROBRY pomoże zorientować się w ofercie kredytów i pożyczek. Pomoże podjąć Ci decyzję o kredycie lub innym zobowiązaniu finansowym.

Warto odradzić się specjalisty z CHROBRY Centrum KREDYTOWE, ponieważ dysponuje on wiedzą na temat propozycji udzielenia pożyczek oraz kredytów przez różne banki (czasem również przez instytucje bankowe). Niekiedy doradca współpracuje też z towarzystwami ubezpieczeniowymi i inwestycyjnymi. Na miejscu fachowiec może, na życzenie klienta, porównać wszystkie bądź wybrane oferty kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych, pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych czy innych. Ekspert sprawdzi i zasugeruje zainteresowanym nie tylko najlepszą ofertę (m.in. pod kątem oprocentowania, marży, warunków promocyjnych, RRSO – rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania), objaśni różnice pomiędzy poszczególnymi propozycjami bankowymi i uzasadni, dlaczego pewne oferty są niekorzystne. Oczywiście ostateczna decyzja należy do klienta.

Fachowiec zweryfikuje historię kredytową klienta w BIK-u. Pomoże ponadto załatwić wszelkie formalności, związane z ubieganiem się o pożyczkę bądź kredyt, a więc skompletować dokumenty i wypełnić formularze. Dzięki temu liczba wizyt w banku, w którym klienci zdecydują się zaciągnąć kredyt lub wziąć pożyczkę, zostanie ograniczona do minimum, może nawet do dwóch.
Najczęściej bywa tak, że oferta, przedstawiona przez CHROBRY Centrum KREDYTOWE, jest bardziej atrakcyjna niż ta, zaprezentowana przez pracownika jednego, konkretnego banku. Tak dzieje się dlatego, że np. pracownik banku musi wyrobić narzucone mu limity, więc jest zobowiązany przedstawić zainteresowanemu ofertę kredytu np. już łącznie z zakupem dodatkowego ubezpieczenia, a jeżeli klient nie wykupi pakietu, to nie dostanie kredytu lub przynajmniej jego szanse na otrzymanie tego kredytu znacznie zmaleją. Doradca kredytowy, ten niezależny, może natomiast przedstawić klientowi ofertę samego kredytu, bez konieczności przedstawienia opcji wykupu dodatkowego ubezpieczenia.

Zapraszamy:
CHROBRY Centrum KREDYTOWE
KREDYTY – POŻYCZKI – CHWILÓWKI
kom. 664 421 719 tel. 18 441 33 05
33-300 Nowy Sącz ul. Lwowska 74a

Doradca Kredytowy Nowy Sącz

Call Now ButtonZadzwoń